IV EDYCJA PRESTIŻOWEGO KONKURSU "SAMORZĄD PROMUJĄCY ZDROWIE"
Zaczynamy! Ruszyła IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Jednostek Samorządu Terytorialnego "Samorząd Promujący Zdrowie". Rozpoczynamy kolejny nabór zgłoszeń Gmin, Powiatów i Województw z całej Polski, które zdecydują się powalczyć o Nagrody, Laury i Statuetki dla najlepszych z najlepszych! Spotkajmy się na Gali Finałowej w Konkursu, która odbędzie się w grudniu 2023 r.
W konkursie "Samorząd Promujący Zdrowie" nagrodzimy oraz wskażemy opinii publicznej samorządy, w których podejmowane sę efektywne, nowoczesne i skuteczne działania na rzecz rozwoju ochrony zdrowia, profilaktyki zdrowego stylu życia i promocji aktywności fizycznej.
Zapraszamy na stronę Konkursu, gdzie można pobrać zgłoszenie:
Na zgłoszenia gmin, powiatów i samorządów wojewódzkich czekamy do 13 października 2023 roku.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Organizatorem:
Quality Institute sp. z o.o. sp. k.
ul. Wolnego 4/200
40-857 Katowice
tel. /32/ 704 60 63 (w godz. 9.00-15.00)
tel. kom. 517 765 212
e-mail: konkurs@samorzad-zdrowie.pl

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!