Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Jubileusz 30-lecia Straży Miejskiej w Płońsku

Ocena 0/5

28 kwietnia br. podczas sesji Rady Miejskiej w Płońsku, burmistrz Andrzej Pietrasik, otrzymał nagrodę za zaangażowanie samorządu Miasta Płońska w budowanie porządku publicznego i bezpieczeństwa na poziomie gminy w ciągu ostatnich 30 lat, którą w zastępstwie odebrał Bogdan Lewandowski - Komendant Straży Miejskiej w Płońsku.

Zostały także wręczone medale z okazji Jubileuszu 30-lecia Straży Miejskiej w Płońsku oraz 30-lecia Samorządu Miasta Płońska.

Nagrody wręczyła zastępca burmistrza Płońska Teresa Kozera i przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zienkiewicz.

Nagrody otrzymali:

Pan Artur Hołubiczko- Prefekt Krajowej Rady Kombatantów Straży Miejskich i Gminnych RP

Pan Janusz Gortat

Pan Paweł Szewczak

Bogdan Lewandowski – Komendant Straży Miejskiej 

Lidia Bralska – Zastępca Komendanta Straży Miejskiej

Marek Biernatowicz – Inspektor Straży Miejskiej

Bogdan Kawecki – Starszy Specjalista Straży Miejskiej

Krzysztof Litewka – Specjalista Straży Miejskiej

Adam Burzyński – Specjalista Straży Miejskiej

Jerzy Rutkowski – Strażnik Straży Miejskiej

Dariusz Wiśniewski – Strażnik Straży Miejskiej

Galeria zdjęć

30-lecie Straży Miejskiej 30-lecie Straży Miejskiej 30-lecie Straży Miejskiej 30-lecie Straży Miejskiej 30-lecie Straży Miejskiej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności