Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Jubileusz 80-lecia Nadleśnictwa Płońsk

Ocena 0/5

Dziś w Nadleśnictwie Płońsk odbyły się uroczystości związane z obchodami Jubileuszu 80-lecia istnienia nadleśnictwa. Była to wyjątkowa okazja do wspomnień, podsumowań oraz uhonorowania pracy leśników, którzy przez dekady dbali o lokalne lasy i środowisko naturalne. Podczas wydarzenia miało miejsce również odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz zasadzenie dębu – symbolu siły, trwałości i przywiązania do tradycji leśnych.

W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, który w swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie współpracy samorządu z leśnikami oraz podkreślił rolę, jaką pełni Nadleśnictwo Płońsk w życiu lokalnej społeczności, m.in. w obszarze troski o środowisko i ekologię. 

Uroczystość miała podniosły charakter – nie zabrakło wspólnych wspomnień, gratulacji i życzeń dalszych sukcesów w służbie polskim lasom.

Galeria zdjęć

DSC_8427 DSC_8429 DSC_8434 DSC_8436 DSC_8444 DSC_8449 DSC_8451 DSC_8459 DSC_8462 DSC_8465 DSC_8469 DSC_8472 DSC_8473 DSC_8475 DSC_8480 DSC_8485 DSC_8486 DSC_8489 DSC_8494 DSC_8502 DSC_8507 DSC_8508 DSC_8510 DSC_8511 DSC_8525 DSC_8528 DSC_8530 DSC_8536 DSC_8546 DSC_8548 DSC_8549 DSC_8555
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności