We wtorek 31 maja kasa w Urzędzie Miejskim jest nieczynna. Wszystkie wpłaty prosimy realizować drogą elektroniczną w formie płatności bezgotówkowych lub w placówkach Banku Spółdzielczego w Płońsku.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!