Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Kiermasz słodkości w SP nr 2 w Płońsku

Ocena 0/5
Uwaga wszyscy możemy pomóc!
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku 8 listopada chce zorganizować " kiermasz słodkości"  pod hasłem "Słodkie serca dla Szymona".

Celem kiermaszu jest zbiórka funduszy na pomoc w leczeniu Szymonka. Słowem to zbiórka pieniędzy dzięki którym Szymon wróci do zdrowia.
Dyrektor szkoły Jarosław Chyliński oraz Szkolne Koło Wolontariatu i PCK zwraca się z ogromną prośbą o wsparcie akcji poprzez przygotowanie ciast i słodkich przekąsek, które będą sprzedawane w szkole 8 listopada.
Wszystkie środki w ten sposób pozyskane zostaną przekazane na pomoc dla chorego chłopca.

Słodkości można przynosić 8 listopada (wtorek) do godziny 7:30 do pokoju nauczycielskiego w SP2.
Zachęcamy do włączenia się w akcję
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności