Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Kolejny nabór wniosków o bezpłatne wykonanie audytu energetycznego

Ocena 0/5

Logotypy unijne

Burmistrz Płońska ogłasza kolejny termin - od 23 lipca do 14 sierpnia - na składanie wniosków o bezpłatne wykonanie opracowania audytu energetycznego dla budynków indywidualnych ogrzewanych starymi kotłami- tj. 3 i 4 klasy oraz pozaklasowymi. 

Burmistrz Informuje także, że podniesiony został próg dochodowy do 6 tys. zł w gospodarstwie jednoosobowym i 5,5 tys. zł w wieloosobowym. 

Jest to dokument niezbędny do skorzystania z dotacji w ramach programu „Czyste Powietrze” i określa wszelkie potrzeby energetyczne budynku i sposoby ich rozwiązania. 

Tak jak w poprzednim naborze wnioski składa się bezpośrednio u Ekodoradcy w Urzędzie Miejskim w Płońsku a zmieniony regulamin znajduje się na stronach internetowych Miasta Płońsk www.plonsk.pl i w zakładce „Mazowsze bez smogu”. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności