Kolonie w Goszczycach trwają w najlepsze
Organizatorami wypoczynku są Gmina Miasto Płońsk poprzez Urząd Miejski Płońsk i Burmistrza Płońska Andrzej Pietrasik, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku oraz Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie.
Za kolonistami dopiero dzień drugi, a już tyle emocji, śmiechu i pozytywnej energii.
Dzieciaki śpiewają, tańczą, odkrywają przyrodę i prezentują swoje talenty bez telefonów.
Tak wyglądał wtorek na pierwszym turnusie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!