Komunikat Urzędu Miejskiego w Płońsku dot. płatnego parkowania na ul. Warszawskiej oraz Placu 15 Sierpnia
Szanowni Państwo, w rynku - po przerwie związanej z realizacją inwestycji pn. "Rozwój jakościowy płońskiego obszaru funkcjonalnego, w tym rewitalizacja przestrzeni architektonicznej, kulturowej i krajobrazu: Rozbudowa i przebudowa układu komunikacyjnego obejmującego Plac 15 Sierpnia i ulicę Warszawską wraz z rozbudową i przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej, urządzeniami budowlanymi, obiektami małej architektury i rozbiórkami pojawiły się parkometry". Prosimy o stosowanie się do oznakowania strefy płatnego parkowania.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!