Koncert w wykonaniu artystów z Pałacu Kultury w Berdyczowie
Za nami wyjątkowy koncert w wykonaniu artystów z Pałacu Kultury w Berdyczowie - partnerskiego miasta Płońska - zorganizowany z inicjatywy burmistrza Andrzeja Pietrasika.
Podczas koncertu w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku można było usłyszeć ukraińskie i polskie pieśni, m.in. "Pidmanuła, pidweła" i "Hej, sokoły", "Płynie Wisła, płynie", a także hity światowej muzyki rozrywkowej.
Dziękujemy publiczności za wspaniałą frekwencję i gorące przyjęcie.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!