Konferencja dotycząca wymiany doświadczeń w walce z koronawirusem
W odpowiedzi na apel burmistrza Płońska do miast partnerskich o wymianę doświadczeń w walce z koronawirusem dziś odbyła się konferencja z udziałem naczelnika wydziału współpracy międzynarodowej i turystyki Wolodymyra Kaszyckiego i naczelnika departamentu strategii rozwoju miasta Jurija Dejneki z ukraińskiego Tarnopola oraz Janiki Gedwil zastępcy prezydenta estońskiego miasta Viljandi.
Andrzej Pietrasik poinformował m.in., że pomimo trudnej sytuacji realizujemy wszystkie rozpoczęte inwestycje, w tym m.in. budowę dróg, ścieżek rowerowych, rewitalizację centrum miasta. Wartość tych inwestycji sięga 80 mln zł i są one w większości dofinansowane ze środków unijnych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!