Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Konferencja dotycząca wymiany doświadczeń w walce z koronawirusem

Ocena 0/5

W odpowiedzi na apel burmistrza Płońska do miast partnerskich o wymianę doświadczeń w walce z koronawirusem dziś odbyła się konferencja z udziałem naczelnika wydziału współpracy międzynarodowej i turystyki Wolodymyra Kaszyckiego i naczelnika departamentu strategii rozwoju miasta Jurija Dejneki z ukraińskiego Tarnopola oraz Janiki Gedwil zastępcy prezydenta estońskiego miasta Viljandi.

Andrzej Pietrasik poinformował m.in., że pomimo trudnej sytuacji realizujemy wszystkie rozpoczęte inwestycje, w tym m.in. budowę dróg, ścieżek rowerowych, rewitalizację centrum miasta. Wartość tych inwestycji sięga 80 mln zł i są one w większości dofinansowane ze środków unijnych.

Galeria zdjęć

Burmistrz miasta Płońska pod czas  rozmowy na konferencji z udziałem naczelnika wydziału współpracy międzynarodowej i turystyki Wolodymyra Kaszyckiego i naczelnika departamentu strategii rozwoju miasta Jurija Dejneki z ukraińskiego Tarnopola oraz Janiki G Rozmowy na temat wymiany doświadczeń w walce z koronawirusem
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności