Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Konferencja pt. "W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży"

Ocena 0/5

Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wziął udział w konferencji "W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży" zorganizowanej w Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku przez Kuratorium Oświaty w Warszawie - Delegatura w Ciechanowie z udziałem przedstawicieli Sądu Rejonowego w Płońsku, Komendy Powiatowej Policji w Płońsku i płońskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Konferencja była dedykowana uczniom klas VI, VII i VIII oraz rodzicom.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności