Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Konferencja z okazji 30. rocznicy odnowienia stosunków dyplomatycznych między Rzecząpospolitą Polską a Państwem Izrael.

Ocena 0/5
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik uczestniczył w przygotowanej przez Ambasadę RP w Tel Awiwie, Instytut Polski w Tel Awiwie, Uniwersytet Jagielloński oraz liczne polskie i izraelskie instytucje konferencji z okazji 30. rocznicy odnowienia stosunków dyplomatycznych między Rzecząpospolitą Polską a Państwem Izrael.
Konferencja poświęcona była historii i współczesnej praktyce dwustronnych stosunków dyplomatycznych, edukacji i pamięci.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności