Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Płońskiego

Ocena 0/5

14 maja w Naruszewie odbył się Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Płońskiego z udziałem wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i samorządowców z powiatu nowodworskiego.

Wśród tematów budowa drogi S7, stanowisko w sprawie funkcjonowania szpitala w Płońsku, integracja województwa mazowieckiego, sytuacja finansowa gmin, realizacja zadań oświatowych i inwestycyjnych, Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg, pandemia COVID 19, a także działania sportowe i kulturalne.

Galeria zdjęć

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Płońskiego Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Płońskiego Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Płońskiego
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności