Maluchowe Mistrzostwa w Płońsku – sportowa radość najmłodszych
Dziś w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekraecji odbyły się Maluchowe Mistrzostwa. W zajęciach sportowo-edukacyjnych i rekreacyjnych wzięli udział uczniowie płońskich szkół podstawowych i przedszkolaki. Głównym celem wydarzenia jest upowszechnianie aktywności fizycznej – jako radosnego sposobu spędzania czasu i budowanie pewności siebie u najmłodszych Płońszczan.
Zawody zorganizowała Fundacja Maluchowe Mistrzostwa. Wydarzenie objęli patronatem Wojewoda Mazowiecki, Ministerstwo Sportu, Ministerstwo Edukacji, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Grupy EPL w Parlamencie Europejskim oraz – płońską edycję – Burmistrz Andrzej Pietrasik.
W ceremonii dekoracji medalowej wzięli udział zastępca Burmistrza Teresa Kozera, poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Halicki, poseł na Sejm RP Maria Koźlakiewicz, dyrektor MCSiR Waldemar Kunicki i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Płońsku Patryk Kowalski.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!