"Mazowsze bliskie sercu"- XVI edycja konkursu fotograficznego
Ruszyła XVI edycja konkursu "Mazowsze bliskie sercu", organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym.
Temat tegorocznej edycji konkursu - „Odpocznij na Mazowszu”. Konkurs będzie przeprowadzony w następujących kategoriach:
Odpocznij na Mazowszu – aktywnie;
Odpocznij na Mazowszu – z pasją;
Odpocznij na Mazowszu – z kulturą.
Aby wziąć w nim udział należy wysłać fotografie konkursową do 16 lipca na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.
Do wygrania jest:
I nagroda - 2 000,00 zł - dla każdej z kategorii konkursowych,
II nagroda - 1 500,00 zł - dla każdej z kategorii konkursowych,
III nagroda - 1 000,00 zł - dla każdej z kategorii konkursowych,
Do trzech wyróżnień - po 800 zł każde,
Nagroda publiczności - internautów - w wysokości 1 000,00 zł.
Dla laureatów organizator przewidział dodatkową nagrodę, dzięki której laureaci konkursu wezmą udział w warsztatach fotograficznych, organizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie.
Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. (22) 59 79 616 i (22) 59 79 532 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!