Kolejne sportowe aktywności w Płońsku, w ramach XXIX Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Tym razem klasy 6 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku rozegrały mecz na szkolnym boisku! Mecz otworzył Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik Fotorelacja: Mecz klas 6 w SP nr 1 w Płońsku
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!