Nagrodę podczas posiedzenia w dniu 8 czerwca 2022r. Związku Powiatów Polskich odebrał Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!