Miejskie obchody Święta Niepodległości w Przedszkolu Nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku
Przedszkole Nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku zainaugurowało miejskie obchody Święta Niepodległości i jako pierwsze wykonało hymn Niepodległa do Hymnu. W wydarzeniu wziął udział burmistrz Andrzej Pietrasik. Podczas akademii nie zabrakło pieśni patriotycznych i poezji.




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!