Młodzicy z Niemiec, Belgii, Francji grają w Płońsku
Aktualizacja
PAF Płońsk zwycięzcą Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Młodzików, który wczoraj i dziś odbywał się na stadionie Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Na drugim i trzecim miejscu zameldowali się piłkarze z belgijskiego Antoing.
Młodzicy z Niemiec, Belgii, Francji grają w Płońsku.
Młodzi piłkarze z Płońska są gospodarzami tegorocznej edycji turnieju piłkarskiego, w którym biorą drużyny młodzików z Zell, Antoing, Crepy-en-Valois, który rozpoczął się na stadionie Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku
Turniej ropoczął się o godz. 10.30.
Otworzył go Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik
Młodych piłkarzy dopinguje nasza płońska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Con Grazia pod batutą Leszka Kalkowskiego.
W godz.11.00-16.30 piłkarze grają na stadionie miejskim, w niedzielę rozgrywki zaczną się o godz. 9.00 i potrwają do 15.00 - Wtedy nastąpi oficjalne zakończenie turnieju i wręczenie nagród.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!