Młodzieżowa Rada Miejska w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku
W poniedziałek, 24 listopada Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku gościła Młodzieżową Radę Miejską. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Teodozja Gorlewska, która ciepłymi słowami przywitała uczniów z miejskich szkół podstawowych oraz ich opiekunów.
Pierwsza część spotkania upłynęła w atmosferze integracji – przy aromacie pomarańczy, cynamonu, świeżo parzonej herbaty oraz domowych wypieków. Młodzież wzięła również udział w katarzynkowych i andrzejkowych wróżbach.
W drugiej części spotkania młodzi radni zajęli się planowaniem pracy na nadchodzący rok, zgłaszali swoje pomysły oraz opracowywali harmonogram działań. W rozmowach uczestniczyła także pani Karina Kmiecińska – dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Płońsku, służąc wsparciem
i doświadczeniem.
Spotkanie stało się okazją do wartościowych rozmów i wymiany poglądów. Dziękujemy za ten miły i inspirujący czas.
Zadanie pn. „Powołanie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Płońsku” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!