Muzyczne wieści prosto z Włoch
W minioną niedzielę Mażoretki MCK Diament Płońsk oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Con Grazia", działające przy Miejskim Centrum Kultury, wystąpili w urokliwej miejscowości Bellante we Włoszech.
Płońska energia, talent i pasja porwały włoską publiczność. To dopiero początek ich włoskiej przygody, bowiem kolejne koncerty już wkrótce.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!