1 marca 2022 r. na dziedzińcu parafii św. Michała Archanioła w Płońsku upamiętniono Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. Miasto Płońsk reprezentował Burmistrz Miasta Płońska Andrzej Pietrasik.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!