Nowe nasadzenia przy ul. 1 Maja. Rosną już nowe lipy i róże. Ogrodnicy działają też przy ul. Żołnierzy Wyklętych. Nowe rośliny pojawią się też przy ul. ks. J. Popiełuszki.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!