O bezpieczeństwie z najmłodszymi
Straż Miejska Miasto Płońsk cyklicznie realizuje zajęcia z zakresu bezpieczeństwa dedykowane najmłodszym płońszczanom. Wczoraj odwiedziła Przedszkole Nr 1 Płońsk.
Dzięki wspólnemu spacerowi przedszkolaki wiedzą, jak bezpiecznie poruszać się w ruchu miejskim i w jaki sposób bezpiecznie przechodzić przez ulice. Poznały też regulamin płońskiej zagrody
Za wspólną akcję przedszkolakom i strażnikom podziękował burmistrz Andrzej Pietrasik.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!