Logo Urzędu Miasta w Płońsku

O bezpieczeństwie z najmłodszymi    

Ocena 0/5

Straż Miejska Miasto Płońsk cyklicznie realizuje zajęcia z zakresu bezpieczeństwa dedykowane najmłodszym płońszczanom. Wczoraj odwiedziła Przedszkole Nr 1 Płońsk.
Dzięki wspólnemu spacerowi przedszkolaki wiedzą, jak bezpiecznie poruszać się w ruchu miejskim i w jaki sposób bezpiecznie przechodzić przez ulice. Poznały też regulamin płońskiej zagrody 
Za wspólną akcję przedszkolakom i strażnikom podziękował burmistrz Andrzej Pietrasik.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności O bezpieczeństwie z najmłodszymi     7 Galeria aktualności O bezpieczeństwie z najmłodszymi     6 Galeria aktualności O bezpieczeństwie z najmłodszymi     5 Galeria aktualności O bezpieczeństwie z najmłodszymi     4 Galeria aktualności O bezpieczeństwie z najmłodszymi     3 Galeria aktualności O bezpieczeństwie z najmłodszymi     2 Galeria aktualności O bezpieczeństwie z najmłodszymi     1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności