Od 15 marca w szkołach nauka hybrydowa
Decyzją rządu od 15 marca szkoły w województwie mazowieckim, w tym szkoły podstawowe, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Płońsk, pracować będą w trybie hybrydowym. O szczegółach rodzice uczniów klas I-III zostali poinformowani przez dyrektorów szkół.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!