Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Odłóż telefon - i ŻYJ!

Ocena 0/5

30 maja 2023r., wystartowała nowa akcja edukacyjna mieszkańców. Problem jest bardzo duży i nie dotyczy tylko dzieci - dorośli równie często zachowują się podobnie. Niestety, wiele osób korzysta z telefonów komórkowych podczas przemieszczania się chodnikami i przechodzenia przez jezdnię, co może być szczególnie groźne. Do dzisiejszej akcji „Odłóż telefon i żyj!” Bogdan Lewandowski, Komendant płońskiej Straży Miejskiej oraz Lidia Bralska, jego zastępczyni zaangażowali dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku.
Akcja będzie prowadzona przez kilka najbliższych tygodni, również z uczniami pozostałych płońskich podstawówek.
Zapraszamy do fotorelacji: Odłóż telefon - i ŻYJ!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności