Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Okno życia w Płońsku

Ocena 0/5
W Płońsku powstało okno życia. Mieści się ono w domu parafialnym parafii św. Maksymiliana Kolbego. Z inicjatywą utworzenia okna życia wystąpiła radna miejska Monika Zimnawoda - również prezes płońskiego koła TPD oraz płoński przedsiębiorca Jakub Rogowski, wsparci przez proboszcza ks. dziekana Zbigniewa Sajewskiego.
Okno życia i pokoik życia pozwalają bezpiecznie pozostawić matkom dziecko, którym nie chcą lub nie są w stanie się opiekować. Partnerem tego przedsięwzięcia jest Szpital w Płońsku, który będzie zajmował się obsługą okna życia.

Galeria zdjęć

Okno życia Okno życia Okno życia Okno życia Okno życia
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności