Okno życia w Płońsku
W Płońsku powstało okno życia. Mieści się ono w domu parafialnym parafii św. Maksymiliana Kolbego. Z inicjatywą utworzenia okna życia wystąpiła radna miejska Monika Zimnawoda - również prezes płońskiego koła TPD oraz płoński przedsiębiorca Jakub Rogowski, wsparci przez proboszcza ks. dziekana Zbigniewa Sajewskiego.
Okno życia i pokoik życia pozwalają bezpiecznie pozostawić matkom dziecko, którym nie chcą lub nie są w stanie się opiekować. Partnerem tego przedsięwzięcia jest Szpital w Płońsku, który będzie zajmował się obsługą okna życia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!