Pasowanie na ucznia w SP 1
Dziś, 10 lutego Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wziął udział w ślubowaniu i pasowaniu uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku.
Mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do normalności, a uczniowie do nauki w tradycyjnym trybie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!