Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Pasowanie na ucznia w SP 1

Ocena 0/5

Dziś, 10 lutego Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wziął udział w ślubowaniu i pasowaniu uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku.

Mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do normalności, a uczniowie do nauki w tradycyjnym trybie.

Galeria zdjęć

Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1 Pasowanie na ucznia w SP1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności