Jubileusz 50 lat Razem
Piękny jubileusz 50 lat Razem
Państwo Urszula i Jan Konwerscy poznali się na rodzinnej uroczystości – weselu
On złapał muchę – ona złapała welon.
Tak tradycyjne oczepiny ich połączyły, a oni dziś świętują złote gody Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przekazali Aleksander Jarosławski - Wójt Gminy Płońsk i Andrzej Pietrasik - Burmistrz Płońska, jako przedstawiciel wspólnego dla obu gmin Urzędu Stanu Cywilnego.
W uroczystym spotkaniu wzięła udział najbliższa rodzina, a także Pani Teresa Kowalska – sołtys Szerominka, w którym mieszkają jubilaci, proboszcz tutejszej Parafia Ojca Pio Ks.Tomasz Markowicz oraz Pan Włodzimierz Kędzik - przewodniczący Rady Gminy i radny z Szerominka.
Jubilatom życzymy wielu lat razem w zdrowiu i szczęściu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!