Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Pierwsze laptopy trafiły do 4-klasistów ze Szkoły Podstawoej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku

Ocena 0/5

Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik przekazał rodzicom założenia programu oraz symbolicznie wręczył pierwsze laptopy. W płońskiej Jedynce otrzyma je 55 uczniów. Program Laptop Dla Ucznia to rządowa inicjatywa, której celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych. Założeniem programu realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji jest, że każdy uczeń IV klasy szkoły podstawowej w Polsce otrzyma na własność bezpłatny laptop. Sprzęt może być wykorzystany do nauki, rozwoju kompetencji cyfrowych oraz talentów i zainteresowań. Wsparciem objęci zostaną uczniowie szkół publicznych i niepublicznych. Więcej informacji nt. programu   https://laptopdlaucznia.gov.pl/

Laptopy otrzymają wszyscy 4-klasiści ze szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Płońsk i będzie ich 281 sztuk. Niech służą!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności