Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Pierwszy Konwent Wójtów i Burmistrzów

Ocena 0/5

W poniedziałek, 13 stycznia odbyło się pierwsze w 2025 roku posiedzenie Konwentu Wójtów i Burmistrzów Powiatu Płońskiego, które odbyło się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sochocinie. 

Podczas konwentu informacji na temat inwestycji drogowych udzielili Leszek Sekulski - Zastępca Dyrektora Oddziału ds. Zarządzania Drogami i Mostami GDDKiA, który mówił m.in. o budowie drogi S7 (cała inwestycja - na odcinku od Płońska do Warszawy - ma zakończyć się za 4 lata), a także konsultacjach dotyczących przebiegu S10. O planach dotyczących infrastruktury drogowej mówili również Marcin Antoniak z Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Sytuację szpitala powiatowego w Płońsku omówił dyrektor Robert Makówka, a w punkcie dotyczącym realizacji zadań własnych gmin w zakresie odbioru i oczyszczania ścieków głos zabrał prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Płońsku - Dariusz Matuszewski.

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności