Logo Urzędu Miasta w Płońsku

„Piłkarski rok 2022”

Ocena 0/5
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik podpisał z przedstawicielami Płońskiej Akademii Futbolu , prezesem Tomaszem Rembeckim i sekretarzem Szymkiem Pająk umowę na realizację zadania publicznego z dofinansowania ze środków Gminy Miasto Płońsk w ramach uproszczonej oferty z pożytku publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.
Co to będzie?
- po pierwsze będzie to świetna okazja do podsumowania ligowych osiągnięć  PAFu w bieżącym roku a także świętowania 10-lecia działania Płońskiej Akademii Futbolu 
- w ramach zadania 28 grudnia odbędzie się mecz pokazowy byłych i obecnych zawodników PAFu
- w trakcie zostaną organizowane zabawy ruchowe, konkursy oraz niespodzianki dla dzieci
Co najważniejsze:
- wydarzenie będzie miało charakter otwarty i rekreacyjny i będzie połączeniem dobrej zabawy i aktywności fizycznej 
Wartość dofinansowania: 10.000

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności