Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Plebiscyt Ekologiczny „Wspólna Zielona Przyszłość”

Ocena 0/5

1460x616 

Na prośbę Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - organizatora Plebiscytu Ekologicznego „Wspólna Zielona Przyszłość”, który odbywa się przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, w załączeniu przekazujemy zaproszenie do udziału we wspomnianym konkursie.

Plebiscyt skierowany jest m.in. do gmin z terenu województwa mazowieckiego, ale również do parafii i szkół działających na Państwa terenie. Nabór potrwa do 30 kwietnia 2026 r. Szczegółowe informacje (w tym również regulamin tegorocznej edycji Plebiscytu) znajdują się na stronie internetowej: Plebiscyt ekologiczny – Wspólna zielona przyszłość

W sprawie ewentualnych pytań organizatorzy podają mail do kontaktu: ekoplebiscyt@uksw.edu.pl.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności