Płońsk czyta dzieciom
30 maja 2022 r. Przedszkole Nr 4 Pod zielonym listkiem w Pońsku w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 zorganizowało akcję pod hasłem "Płońsk czyta dzieciom".
Zaproszeni goście wcielili się w postacie i odczytali bajkę pt.: "Czerwony Kapturek".
Bajkę czytali:
- Andrzej Pietrasik - Burmistrz Miasta
- Marzena Kunicka - Dyrektor Mck Płońsk
- Bożena Kaliściak - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Sienkiewicza w Płońsku
- Bogdan Lewandowski - Komendant Straży Miejskiej w Płońsku
- Tomasz Kapczyński - Przedstawiciel Rady Rodziców
- Barbara Kostrzewa - Dyrektor Przedszkola Nr 4
Zwieńczeniem akcji było rozstrzygnięcie konkursu literackiego "Mama, tata, siostra mała to rodzina jest wspaniała".
Wszystkie prace były oryginalne i ciekawe, a wybór niezwykle trudny.
Jury postanowiło wyróżnić 4 wiersze, które zostały uroczyście odczytane.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone, a ich prace można przeczytać w holu przedszkola.
Gratulujemy!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!