Płońsk znów gra w zielone
Tym razem dzieje się w Płońskich Ogrodach, których pomysłodawcą jest nasza miejska ogrodniczka Małgorzata Melińska. To teren między obwodnicą wedlowską, a rzeką Płonką. Ekipa od zieleni ZDiM na powierzchni 40 m2 wykonała nasadzenia winorośli, które już w przyszłym roku będą owocowały.
Przypominamy
Nazwa zadania: "Urządzenie terenu zieleni po byłych ogródkach działkowych wzdłuż rzeki Płonki w Płońsku". Urząd Miejski Płońsk postarał się o pieniądze z Instrumentu Wsparcia Sejmiku Mazowieckiego. Inwestycja otrzymała wsparcie 100 000,00 zł w ramach programu "Mazowiecki Instrument Wsparcia Adaptacji do Zmian Klimatu - MAZOWSZE dla klimatu 2002 r."


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!