Ferie w mieście
W tym tygodniu dwie kolejne płońskie podstawówki rozpoczęły zorganizowane zajęcia dla swoich uczniów w ramach projektu "Ferie w Mieście".
Z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku wybrał się Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.
Nie skończyło się tym razem na okazjonalnym zdjęciu - dzieci zaprosiły Burmistrza i dyrektora szkoły - Jarosława Chylińskiego do wspólnej zabawy, gdzie podczas zajęć plastycznych wykonywały ozdoby metodą decoupage.
Pozostałe grupy w tym samym czasie spędzały czas w bibliotece szkolnej biorąc udział w teatrzyku, w sali gimnastycznej na zajęciach tanecznych oraz na miejskim lodowisku.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!