Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Podpisanie umów w ramach tzw. "pożytku publicznego"

Ocena 0/5

20 marca 2023r.,  burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik podpisał dwie umowy w ramach tzw. "pożytku publicznego". MKS BANK BS Płońsk otrzymał dotację w wysokości 10 000 zł na Udział zawodników w Mistrzostwach Polski U20 i Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS. 5000 zł to wysokość dotacji dla K.S. "Old-Boy Płońsk" na zadanie pn. "Zagospodarowanie czasu wolnego wśród dorosłych mieszkańców miasta poprzez uprawianie sportu".

Galeria zdjęć

Podpisanie umów w ramach tzw. pożytku publicznego Podpisanie umów w ramach tzw. pożytku publicznego
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności