Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Podziękowanie za ambulans dla Ukrainy

Ocena 0/5

17 września br. w Warszawie burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wręczył pani Janinie Ewie Orzełowskiej – członkowi Zarządu Województwa Mazowieckiego podziękowanie z Centrum Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Berdyczowie – zaprzyjaźnionego miasta Płońska – za przekazanie na potrzeby walczącej Ukrainy ambulansu, który posłuży tamtejszemu personelowi i pacjentom.

Galeria zdjęć

Podziękowanie za ambulans dla Ukrainy Podziękowanie za ambulans dla Ukrainy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności