Podziękowanie za ambulans dla Ukrainy
17 września br. w Warszawie burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wręczył pani Janinie Ewie Orzełowskiej – członkowi Zarządu Województwa Mazowieckiego podziękowanie z Centrum Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Berdyczowie – zaprzyjaźnionego miasta Płońska – za przekazanie na potrzeby walczącej Ukrainy ambulansu, który posłuży tamtejszemu personelowi i pacjentom.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!