Polska od Kuchni
22 maja 2022 r. w Płońsku odbył się Festwial "Polska od Kuchni". Było to wyjątkowe święto Kół Gospodyń Wiejskich, które prezentowały swoje najlepsze, wyselekcjonowane, tradycyjne produkty i potrawy. Dla zainteresownych były przygotowane warsztaty kulinarne, stoiska ze zdrową żywnością, koncert zespołu "Horyzonty" oraz atrakcje dla najmłodszych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!