Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne

Ocena 0/5

W sali parafialnej przy kościele św. Michała Archanioła w Płońsku odbyło się polsko-ukraińskie spotkanie wielkanocne. W niedzielę, 24 kwietnia Paschę, czyli Wielkanoc, obchodzą prawosławni i grekokatolicy.

Na świątecznym stole nie zabrakło tradycyjnego żurku, a także dań wielkanocnych przygotowanych przez naszych ukraińskich gości.

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych złożyli proboszcz Parafii św. Michała Archanioła w Płońsku Janusz Rumiński, burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, zastępca burmistrza Teresa Kozera, a także organizujący pomoc humanitarną dla Ukrainy Sławek Jarosławski ze Stowarzyszeniem Idziemy Na Spacer.

W trybie online życzenia dla Ukrainy złożył ksiądz Roberto z Włoch, który przekazuje produkty spożywcze dla walczącej Ukrainy.

Galeria zdjęć

Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne Polsko-ukraińskie spotkanie Wielkanocne
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności