Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Posadzenie drzewek w SP2

Ocena 0/5

Dziś w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się posadzenie  czterech pamiątkowych drzewek przez klasy pierwsze z okazji zbliżającej się uroczystości pasowania. Zakopana została również butelka z nazwiskami pierwszoklasistów.

W posadzeniu drzew uczestniczyła ogrodnik miejska- Małgorzata Melińska.

Galeria zdjęć

Posadzenie drzewek Posadzenie drzewek Posadzenie drzewek Posadzenie drzewek Posadzenie drzewek Posadzenie drzewek Posadzenie drzewek Posadzenie drzewek Posadzenie drzewek Posadzenie drzewek
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności