Posadzenie drzewek w SP2
Dziś w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się posadzenie czterech pamiątkowych drzewek przez klasy pierwsze z okazji zbliżającej się uroczystości pasowania. Zakopana została również butelka z nazwiskami pierwszoklasistów.
W posadzeniu drzew uczestniczyła ogrodnik miejska- Małgorzata Melińska.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!