Powiatowe Obchody Dnia Strażaka
W piątek 27 maja Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wziął udział w Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka i jubileuszu 30-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej.
Wydarzenie było okazją do wręczenia odznaczeń awansów i wyróżnień.
Jednostka PSP w Płońsku otrzymała specjalistyczny wóz ratowniczo-gaśniczy.
W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, administracji państwowej i samorządowej, a także druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!