Powodzenia maturzyści
Przed Wami – Droga Młodzieży – jeden z najważniejszych egzaminów, egzamin dojrzałości. W imieniu Samorządu Miasta Płońska - Burmistrz Andrzej Pietrasik życzy Wam spokoju, wiary w siebie, jasnych myśli i lekkiego pióra. Niech wyniki matury otworzą Wam drzwi do spełnienia marzeń i prowadzą Was tam, gdzie naprawdę chcecie być. Życzymy, byście znaleźli swoje powołanie, swoją życiową drogę – taką, na której będziecie czuli się szczęśliwi.
Mamy nadzieję, że swoją przyszłość zwiążecie z Miastem Płońsk, które z roku na rok staje się coraz bardziej przyjaznym miejscem do życia i otwiera nowe perspektywy przed swoimi Mieszkańcami.
Na zdjęciach Burmistrz Andrzej Pietrasik na zakończeniu roku szkolnego czwartych klas w I LO im.Henryka Sienkiewicza w Płońsku.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!