Przedstawiciele burmistrzów z czterech regionów z Gruzji gościli w Płońsku
Przedstawiciele burmistrzów z czterech regionów z Gruzji 22 lutego 2024 r., gościli w Płońsku. Wizyta została zorganizowana przez Krajową Szkołę Administracji Samorządowej. Gruzińscy samorządowcy odwiedzili płoński ratusz, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Miejskie Centrum Kultury w Płońsku i Dom Pamięci w Płońsku. Spotkali się również z burmistrzem Płońska Andrzejem Pietrasikiem.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!