Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Z życzeniami w urzędzie

Ocena 0/5

Dzisiaj Ratusz odwiedziły dzieci z  Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 4 „Pod Zielonym Listkiem” , a także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. 

Dzieci przekazały Burmistrzowi Andrzejowi Pietrasikowi oraz I Zastępcy Burmistrza Lilianie Kraśniewskiej pięknie wykonane kartki z życzeniami świąteczno-noworocznymi.

Radosną atmosferę oraz świąteczny nastrój obudziły we wszystkich wspólnie zaśpiewane kolędy oraz wzajemne życzenia. Przedszkolaki w zamian otrzymały słodkie upominki.

Galeria zdjęć

10 11 12 Bez nazwy 1 1a 2 5 6 7 8 9 10
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności