Z życzeniami w urzędzie
Dzisiaj Ratusz odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 4 „Pod Zielonym Listkiem” , a także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku.
Dzieci przekazały Burmistrzowi Andrzejowi Pietrasikowi oraz I Zastępcy Burmistrza Lilianie Kraśniewskiej pięknie wykonane kartki z życzeniami świąteczno-noworocznymi.
Radosną atmosferę oraz świąteczny nastrój obudziły we wszystkich wspólnie zaśpiewane kolędy oraz wzajemne życzenia. Przedszkolaki w zamian otrzymały słodkie upominki.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!