Dzieci przybyły z zaproszeniem na zakończenie roku przedszkolnego. W imieniu Burmistrza Miasta Andrzeja Pietrasika odebrała je jego Zastępca Lilianna Kraśniewska.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!