Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnopolu - odwiedził dziś płoński ratusz
Ihor Hirczak - Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnopolu - odwiedził dziś płoński ratusz. Podczas spotkania z burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem przedstawił aktualną sytuację na Ukrainie, mówił o gwałtownym wzroście liczby ludności miasta, spowodowanej emigracją wewnętrzną ze wschodu na zachód, a także wyraził wdzięczność za pomoc Płońska i jego mieszkańców okazaną Ukrainie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!