"Rower to zdrowie. Wskocz na nasze ścieżki!"
"Rower to zdrowie. Wskocz na nasze ścieżki!"
Miasto Płońsk bierze udział w 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Z tej okazji jutro odbędzie się rajd rowerowy pod hasłem „Rower to zdrowie. Wskocz na nasze ścieżki!”, który rozpocznie się w Parku na Poświętnem (początek ścieżki rowerowej) 12 maja br. o godz.10.00.
Trasę przejazdu zaplanowano w następujący sposób: start z Poświętnego, przejazd ścieżkami rowerowymi - do ulicy Grunwaldzkiej – przejazd przez Park 600-lecia do ulicy Kopernika – przejazd przez park do ulicy św. Jana Pawła II (obwodnica zachodnia), przejazd do ronda Łanów Polskich przy ulicy Młodzieżowej (krótki postój), powrót ścieżką rowerową wzdłuż ulicy św. Jana Pawła II i przejazd parkiem do Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku przy ulicy Kopernika.
Rajd zakończymy przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji wspólnymi grami i zabawami integracyjnymi.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!