Sadzimy drzewa
24 listopada 2021 r. w parku 120-lecia Banku Spółdzielczego zostało posadzonych 25 drzew - buków pospolitych, lip srebrzystych i robinii akacjowych.
Jedno z drzew wspólnie z burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem i miejskim ogrodnikiem Małgorzatą Melińską posadziły przedszkolaki z Przedszkola Nr 4 Pod zielonym listkiem w Płońsku.
W tym roku na terenie Płońska posadzono łącznie 454 drzewa, a także 7 431 krzewów, roślin okrywowych i bylin.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!