Dziś, 23 lutego br. ślubowali pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku. Zgodnie z tradycją zostali również pasowani na uczniów przez burmistrza Płońska. Trzymamy kciuki.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!